התאמת בובת פופ לילדים

היי זה אני אבשלום. היום אני הולך להתאים לילדים בובת פופ. אני אישית מאוד אוהב בובות פופ וזה למה אני כותב את הכתבה הזאת. אז בואו נתחיל! טוב אני אתחיל עם בארי סוקול. בארי אמר לי שהוא אוהב פנתזיה ומדע בידיוני  אז…. וזה הארי פוטר ממש קול מהסרט הראשון:

את ההארי פוטר הזה תוכלו למצוא בקומיקס וירקות בתל אביב. ובואו נעבור לבובה הבאה…ועכשיו לבועז סנדק שאמר לי שהוא אוהב מארוול ומלחמת הכוכבים. וזאת הבובה שלו….

וזה ספיידרמן מ”ספיידרמן השיבה הביתה”. ובואו נעבור לפופ הבא……המתמודד הבא שלנו הוא יואל ינאי שני. יואל מאוד אוהב דברים מתוקים וחמודים אז זאת הבובה שלו….

בובה של אפה מאווטאר, שבמציאות היא הרבה יותר מגניבה וחמודה. הבא בתור הוא יונתן שבולת שמאוד אוהב פנטזיה, הרפתקאות ומתח אז זאת הבובת פופ שלו….

וזה מסטיריו מ”ספיידרמן רחוק הבית”. וזהו. אם אתם רוצים להיות בכתבה הבאה של “התאמת בובות פופ לילדים 2” שלחו מייל לiton.demokraton@gmail.com. ואת כול הבובות שהצגתי כאן אפשר למצוא בקומיקס וירקות. להיתראות עד לפעם הבאה. שלכם אבשלום.

3 תגובות

  1. אני מאוד אוהב מארוול עד שפעם אחת אחד החברים שלי הראה לי בובת פופ של ספיידרמן ונורא נדלקתי על זה אז שאלתי אותו איפה הוא קנה את זה הוא אמר לי שהוא קנה את זה בחנות בשם: קומיקס וירקות ושקוראים לזה בובת פופ חיקיתי וחיקיתי ליום הולדת שלי וחבר אחר שלי שמע על זה וקנה לי כמתנה בובת פופ של דארט ווידר ממש שמחתי
    וזה איך ולמה נחשפתי לעולם הפופים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.