בייבי-מן ותחושת הבטן המסתורית – אנטון ליפשס סגל

זה היה בלילה… בייבי-מן התעורר עם תחושה לא טובה בבטנו. הוא עף למטבח, וכשהוא הגיע, על השיש היה מכתב. באותו הרגע בייבי-מן הבין שהמפתח המגניב והעתיק שהוא מצא פעם ברחוב נעלם, אבל זה לא הטריד אותו כרגע.

הוא פתח את המכתב, ובו היה כתוב: “גנבתי לך את המפתח. יש לך עד יום שבת ה-28.11 למצוא אותו”. בייבי-מן נלחץ מאוד. הוא יצא מהחלון והמריא גבוה לשמיים, הוא עף ישר לבסיס של מן-מן. הוא נכנס בלי לבקש רשות, הוא הגיע להיכל הגדול ושם היה מטוס. הוא שוב הרגיש את אותה תחושת הבטן הלא טובה…

פתאום, משום מקום, הקיר שמאחורי המטוס התפוצץ! בייבי-מן ראה את המטוס מהצד והמטוס המריא! בייבי-מן עף, נאחז במטוס ונכנס לתא שירותים האחורי. הוא ידע בוודאות שמן-מן לא ייכנס לשם. המטוס עף ונחת על אי טרופי. שם, כצפוי, מן-מן יצא מהמטוס עם המפתח של בייבי-מן בידו. בייבי-מן זינק עליו ובדרך ירה שמונה עשר חדי קרן בצבעי קשת בענן, אבל מן-מן העיף אותם עם החרב שלו. לאחר מכן, בייבי-מן ירה לייזר מהעיניים שלו ובו בזמן נשף נשיפה מקפיאה. בדיוק התחילה הזריחה, אבל רגע לפני שהלייזר והנשיפה פגעו במן-מן, המפיקה אמרה – “קאט!” ובייבי-מן עצר, המפיקה אמרה, “זה מושלם!”

כן… הכל היה סרט. בייבי-מן חזר הביתה וסיפר על הסרט, על החוויות שלו, ועל כל מה שעבר לכל המשפחה שלו, ששמחו מאוד לראות אותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.