נייט הגדול

פירס, מחבר סדרת הספרים, החל לפרסם את נייט הגדול כרצועת קומיקס בעיתונים בשנת 1991. בעקבות ההצלחה הרבה לה זכתה הרצועה, החליט פירס ב-2009 להפוך את נייט הגדול לסדרת ספרים.

נייט רָייט [הגיבור של הסיפור]: בן ה-11 בכיתה ו’ מבית ספר א”ש וושינגטון וחושב שנועד לגדולות. חבריו הטובים של נייט הם טדי ופרנסיס.

פרנסיס פופ: חברו הטוב ביותר של נייט. פרנסיס הוא חכם, מרכיב משקפיים, יש לו חתולה ושמה פלפל, ושפיצי מאוהב בה.

שפיצי: כלבו של מר יוסטיס. נייט קורא לו הכלב הכי “חנוני” מכיוון שהוא לובש סוודר סגול וצווארון-אהיל. שפיצי אוהב את החתולה של פרנסיס, פלפל.

טדי לותם אורטיז: חברו השני של נייט, הוא מציק לו הרבה פעמים.

ג’ינה המפיל טומס: ילדה מחוננת הלומדת בכיתתו של נייט. נייט וג’ינה שונאים אחד את השני, פעמים רבות ג’ינה “מלשינה” על נייט כאשר עושה מעשי קונדס. ג’ינה היא האויבת המושבעת של נייט. ג’ינה כל הזמן מנסה לסבך את נייט בצרות.

ארתור פשקוב: ילד חכם הלומד בכיתתו של נייט. חבר של ג’ני ג’נקינס. האנגלית שארתור מדבר היא שגויה בחלקה. נייט מקנא בארתור, וקורא לו “המושלם”.

ג’ני ג’נקינס: לומדת בכיתתו של נייט. חברתו של ארתור. נייט מאוהב בה, למרות שג’ני שונאת אותו.

הספר מספר על נייט, ילד שלא ממש אוהב את בית הספר, הוא עובר המון דברים ממש מגניבים – ותמיד הולך לחדר הריתוק אחרי כל אחד מהם.

הדמות האהובה עלינו היא נייט בגלל שהוא משוגע והוא עושה מלא דברים מגניבים נורא וכל פעם יש לו רעיון מוזר אחר שמשתבש.

אנחנו ממש ממליצים על נייט הגדול, תיקראו – זה ספר מעולה וממש כיף, יש אותו בספרייה למעוניינים. תלכו לקרוא אותו, למה אתם מחכים?!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.