זוהר רבינוביץ׳

אלמד תכנות, אתמוך בתלמידים מתקשים וארכז תקשוב. זו השנה השלישי שלי בבית הספר (20+ בהוראה) .  אוהב אתגרים, הרפתקאות וחופש. יחד עם זאת צריך מעט עוגן וסדר, סוג של בית. למדתי את עקרונות התכנות בזכות הורי שלא הסכימו לקנות לי ATTARY ( סוג של PLAYSTATION) קנול במקום מחשב קטן עם 1 KB זכרון שהתחבר לטלויזיה. אז כך התחלתי לתכנת משחקים ב1KB. את יסודות המתמטיקה למדתי ברוסיה ואצל שיינרט בקרית שמונה. הוא כל הזמן  היה מתבלבל בין הסיגריה לגיר אבל למי היה אכפת. בעינינו הוא היה אינשטיין.   מאז שהתחלתי ללמד מתמטיקה  אני עושה תנועות של סיגריה באצבעות ובשפתיים למרות שמעולם לא עשנתי. כוחו של מודל חיקוי!

חשובים לי, חופש הבחירה, היצירתיות והקשר האנושי. זאת כנראה גם הסיבה שהבנות שלי (21,14), גדלו בבי׳ס דמוקרטי  ואני בעצם מורה לתנועה  ומתמחה באילתור וקונטאקט.

את הסקרנות הטכנולוגית ספקתי  בתקופת בית הספר, בצבא וב10 שנים  בחברת פיתוח  של טורבינות רוח. אני אוהב ספורט, ריקוד טבע  ובשנים האחרונות חותר בקייק ימי שובר אותו בגלים, משפץ וחוזר חלילה.

עדיין אני פוגש אנשים ששואלים אותי, מה ארצה לעשות כשאהיה גדול .

למען הסדר הטוב, אלה ההכשרות הרשמיות שלי: חינוך מיוחד ולקויות למידה  רב גילאי.בית ברל. מאבחן ומטפל  בגשה הנוירו התפתחותית תפקודית NDFA-במרכז לכישורי למידה, דר. ר מי כץ. הידרותרפיה- וינגייט. גשטאלט גוף נפש אונ תל אביב. בוגר  החוג לתנועה וכתב תנועה באקדמיה עש רובין בירושלים.